مشاوره آنلاین (رایگان) | Online Dialogue

مشاوره آنلاین

مشاوره ساخت و ساز (در تهران)

اگر قصد ساخت | مشارکت در ساخت و .. در تهران را دارید و در زمین مورد نظر خود را انتخاب نموده اید و یا مالک آن هستید و در مرحله طراحی هستید، مشخصات ملک مورد نظر خود را (شامل کد ملک و بلوک، وضعیت موجود زمین ترجیحا با عکس، نوع سرمایه گذاری : خرید و ساخت / مشارکت در ساخت) برای ما به ایمیل زیر با موضوع “مشاوره ساخت و ساز” ارسال کنید تا ما به صورت رایگان موقعیت ، پهنه و کاربری و ابعاد زمین شما را در طرح تفصیلی بررسی کرده و به شما بهترین جانمایی ساختمان در زمین که بیشترین سطح زیربنا و بهترین نورگیری ودسترسی پارکینگ و پیاده و کمترین پرت فضا را به ارمغان خواهد آورد به همراه مطالعات اولیه اقتصادی شامل حجم سرمایه گذاری و سود حاصل از فروش  را پیشنهاد دهیم.

مشاوره آنلاین

مشاوره سرمایه گذاری و ساخت (خارج ازتهران)

اگر مالک زمین در خارج از تهران (موقعیت اداری، تجاری و مسکونی) هستید و قصد سرمایه گذاری و یا جذب سرمایه گذار دارید و میخواهید بدانید چه ساختمانی با چه کاربری و با چه استراتژی بهترین ارزش افزوده را برای شما به ارمغان خواهد آورد، مشخصات زمین خود را (شامل لوکیشن و تصاویر وضع موجود زمین، نقشه زمین در قالب فایل اتوکد یا پی دی اف) برای ما به ایمیل زیر با عنوان ” سرمایه گذاری خارج تهران” ارسال کنید تا ما به صورت رایگان موقعیت زمین شما را تحلیل کرده و پیشنهاد کاربری و تراکم و لکه گذاری کاربری و دسترسی های بهینه سواره و پیاده و مطالعات اولیه اقتصادی (حجم سرمایه گذاری وسود حاصل از فروش) را به شما پیشنهاد دهیم.

مشاوره آنلاین

مشاوره ساخت ویلا و شهرک ویلایی

اگر مالک زمین در خارج از تهران (موقعیت مسکونی / ویلایی) هستید و قصد خرید زمین، تفکیک قطعات، ساخت ویلا و یا شهرک ویلایی دارید، مشخصات زمین خود را (شامل لوکیشن، محدوده زمین در قالب فایل اتوکد یا پی دی اف، تصاویر وضع موجود زمین ) برای ما به آدرس ایمیل زیر با عنوان ” مشاوره ساخت ویلا/شهرک ویلایی” ارسال کنید تا ما به صورت رایگان موقعیت و ابعاد زمین شما را بررسی کرده و بهینه ترین قطعه بندی، خیابان کشی و جانمایی ویلا / ویلاها و مشخصات اولیه و سبک ساخت ویلا و امکانات مورد نیاز را به همراه مطالعات اولیه اقتصادی (شامل حجم سرمایه گذاری و سود حاصل از فروش را محاسبه کرده و به شما پیشنهاد دهیم.

مشاوره آنلاین

بازبینی طرح و نقشه (بهینه سازی)

اگر طراحی ساختمان شما تمام شده و از آن راضی نیستید و یا نیاز به کنترل مجدد صحت نقشه و طرح خود دارید تا اطمینان خاطر شروع به ساخت کنید، تصاویر وضع موجود ساختمان، نقشه های معماری در قالب فایل اتوکد و یا پی دی اف  را به ایمیل زیر با عنوان “بازبینی نقشه” ارسال کنید تا ما به صورت رایگان، نقشه و طرح شما را بازبینی و کنترل کنیم و پیشنهادات خود را به شما ارائه دهیم. مواردی چون چیدمان کلی کاربری ها و پرت فضا، سیرکولاسیون حرکتی، نورگیری فضاها، نحوه مبلمان فضا، کنترل چیدمان آشپزخانه، سرویس و حمام ها، کنترل ضوابط شهرداری و نظام مهندسی و آتش نشانی، چیدمان پارکینگ و بررسی دهانه ها و گردش ماشین ها و … کنترل خواهند شد.

مشاوره آنلاین

تغییر در معماری داخلی (بازسازی)  |  مسکونی و اداری

اگر ساختمان شما در حال اجراست و از طرح آن راضی نیستید و یا قصد تغییر در طراحی داخلی و بازسازی ساختمان خود (مسکونی، اداری، تجاری) دارید ، تصاویر وضع موجود ساختمان و نقشه های معماری در قالب فایل اتوکد یا پی دی اف را به ایمیل زیر با عنوان “تغییر معماری داخلی” یا ” بازسازی” ارسال کنید تا ما به صورت رایگان، فضای شما را بررسی کرده و نقشه و طرح شما را بازبینی کنیم و پیشنهادات خود را به شما ارائه دهیم. مواردی چون چیدمان کلی کاربری ها و پرت فضا، سیرکولاسیون حرکتی، نورگیری فضاها، نحوه مبلمان فضا، کنترل چیدمان آشپزخانه، سرویس و حمام ها و کنترل خواهند شد و برای شما نمونه پروژه ها و طرح های مرتبط با فضای شما ارسال خواهد شد.

مشاوره آنلاین

مشاوره حجم و پوسته خارجی (نما)

اگر در مرحله شروع یا در حین حال ساخت و ساز هستید و از طرح نمای خود رضایت ندارید و یا اصلا به پوسته خارجی ساختمانتان آنطور که باید نپرداختید ، پیشنهاد میکنیم توجه ویژه ای به پوسته خارجی ساختمان خود داشته باشید زیرا پوسته خارجی ساختمان (نما) اولین تجربه و تصویر ذهنی مخاطب شما از ساختمانتان را میسازد. بالاخص در پروژه هایی که هدف آن سرمایه گذاری و ایجاد بیشترین ارزش افزوده باشد، طراحی  خلاقانه و منحصر به فرد پوسته خارجی بسیار مهم خواهد بود. تصاویر وضع موجود نما و نقشه های معماری در قالب فایل اتوکد یا پی دی اف را به ایمیل زیر با عنوان “مشاوره نما” ارسال کنید تا ما به صورت رایگان، نقشه و طرح شما را بازبینی و کنترل کنیم و پیشنهادات خود را به شما ارائه دهیم.